STOP NACZYNKOM – Exuviance Proffesional

Rumień, uczucie napięcia i dyskomfortu, rozszerzone naczynka, nieestetyczne „pajączki” – teleangiektazje…

Cera naczynkowa może występować przy każdym rodzaju skóry, jednak najbardziej narażona na powstawanie przykrych zmian naczyniowych jest skóra cienka, płytko unaczyniona, delikatna i wrażliwa. Niewłaściwa pielęgnacja skóry naczyniowej prowadzi do pogrubienia, a w konsekwencji do trwałego rozszerzenia się włosowatych naczyń krwionośnych. Ulęgają one stopniowej degeneracji, spada ich elastyczność i szczelność, przez co w przestrzeniach międzykomórkowych tworzą się obrzęki. Powodują one reakcję zapalną, która utrwala zmiany rumieniowe. Na skutek tych wszystkich procesów zwykła pajączki mogą zmienić się w trudny do leczenia trądzik różowaty.

Rodzi się pytanie – JAK WŁAŚCIWIE PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ NACZYNKOWĄ LUB Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM?

EXUVIANCE ZNA NA NIE ODPOWIEDŹ!

exuviance_logo_cmyk

STOP NACZYNKOM to nowy zabieg do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym. Zabieg opiera się na peelingu na bazie kwasu migdałowego, kwasu glikolowego i glukonolaktonu. Zastosowanie specjalnej technologii Kompleksów amfoterycznych, o klinicznie potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności działania, umożliwia dostarczenie do skóry jeszcze większych ilości substancji aktywnych, bez ryzyka podrażnienia i uszkodzenia skóry.
Efekt: Delikatnie złuszcza naskórek, sprzyja oczyszczaniu skóry i redukcji niedoskonałości (rozszerzone pory, szorstkość skóry, zmiany zapalne o różnej etiologii), intensywnie odświeża, wygładza i rewitalizuje. Stosowany regularnie w serii redukuje rumień i zaczerwienienia, wpływając na trwałą poprawę jakości i gęstości skóry oraz włosowatych naczyń krwionośnych.

Zabieg Exuviance „STOP NACZYNKOM” należy wykonywać co 14-21 dni. Rekomendowana liczba zabiegów w serii: 6 zabiegów.

1 Trackback / Pingback

  1. STOP NACZYNKOM – Exuviance Proffesional | WWL Media

Komentowanie jest wyłączone.