Jakość LYCON – warto nas odwiedzić

LYCON – australijski producent ekskluzywnego wosku do depilacji oferuje precyzyjną i prawie bezbolesną metodę depilacji. LYCON to synonim najwyższej jakości i wyjątkowej precyzji w dziedzinie depilacji woskiem. Znane na całym świecie produkty marki powstają wyłącznie z wyselekcjonowanych naturalnych składników, odznaczając się wysoką skutecznością i udowodnionym działaniem pielęgnacyjnym.

Dzięki depilacji LYCON zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą uzyskać efekt jedwabiście gładkiej i miękkiej skóry w salonie kosmetycznym, instytucie SPA oraz w domowym zaciszu. W oparciu o najwyższej jakości składniki naturalne wosk LYCON w bezpieczny, a co najważniejsze prawie bezbolesny sposób, pozwala pozbyć się zbędnych włosów. Od początku swojej działalności firma stała się synonimem najwyższej jakości w technice depilacji woskiem.

LyconLogo

Australijski system depilacyjny LYCON powstał w 1978 roku, kiedy to po wielu badaniach założycielka firmy Lydia Jordane stworzyła pierwszy preparat depilujący. Marka szybko zyskała uznanie klientów poszukujących nowoczesnych i profesjonalnych sposobów na depilację. Dziś, wosk LYCON wybierają profesjonaliści w 40 krajach na całym świecie postrzegając go, jako produkt najwyższej, jakości, niezbędny element w ich codziennej pracy. Firma LYCON, będąc prekursorem depilacji woskiem, ustanowiła międzynarodowe standardy w tej dziedzinie i szybko zyskała zaufanie milionów osób na całym świecie. Do grona wielbicielek australijskiej metody należą gwiazdy m.in. Vitoria Beckham, Sienna Miller, Minnie Driver czy Emilie Blunt.

Produkty LYCON stanowią kombinację najwyższej jakości naturalnych żywic i pszczelego wosku. Podczas sesji wytwarzają niepowtarzalny zapach, dzięki czemu są również elementem zmysłowej aromaterapii. Doskonała jakość produktów w połączeniu z umiejętnościami profesjonalnego i wykwalifikowanego personelu autoryzowanych gabinetów kosmetycznych czyni depilację woskiem wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym i relaksacyjnym.

1-lyo13

Do produkcji wosków Lycon używa się jedynie naturalnych składników min. olejków aromaterapeutycznych czy najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1 mm. Niska temperatura topnienia w połączeniu z delikatną recepturą dodają woskom odżywczo-regenerujących właściwości.

Zabiegi z wykorzystaniem wosków Lycon pozostawiają skórę gładką i delikatną w dotyku.

1 Trackback / Pingback

  1. Jakość LYCON – warto nas odwiedzić | WWL Media

Dodaj komentarz