Catio Vital Lift

Catio Vital Lift to ekskluzywne urządzenie Mary Cohr, łączące w sobie 3 funkcje: termiczną (mini-sauna), jonizację, elektrostymulację. To unikalna pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry, dająca spektakularne efekty.

Urządzenie wykorzystujemy do zabiegu oczyszczającego Catio Vital oraz liftingującego – Catio Lift.

MaryCohr logoFunkcja termiczna – (efekt mini-sauny) skóra staje się idealnie dotleniona, odżywiona i zdetoksykowana. Poprzez oddziaływanie na receptory czucia daje efekt uspokajający i relaksujący. Do zabiegu mini-sauny używamy aromatycznych żeli oczyszczających dostosowanych do rodzaju skóry.

Funkcja podwójnej jonizacji – unikalna metoda wtłaczania równocześnie składników o ładunku dodatnim i ujemnym, pozwalająca jeszcze głębiej penetrować substancjom aktywnym w głąb skóry. Dzięki użyciu prądu galwanicznego w połączeniu z dostosowanymi do potrzeb skóry serum-żelami, jonizacja spełnia następujące funkcję: nawilżenia, działa przeciwzmarszczkowo, reguluje pracę gruczołów łojowych, bądź działa wybielająco.

Funkcja elektrostymulacji – impulsy prądu okresowego przyczyniają się do mimowolnych skurczy mięśni podskórnych, dzięki czemu zostaje pobudzone krążenie krwi i limfy, wzrasta dotlenienie tkanek oraz eliminacja toksyn. Stymulacja mięśni pomaga także ujędrnić i zwiększyć objętość mięśni, co daje wyraźny efekt liftingujący. Jak pasywna siłownia dla mięśni twarzy, która przywraca skórze jędrność i elastyczność.